Zivs ar apelsīnu un majorānu

Vai tu esi savam garšvielu sarakstam pievienojis svaigu majorānu? Ja vēl ne, iesaku pamēģināt, kā tas garšo pie zivju ēdieniem!

✨Zivis, protams, ir manas virtuves topmodeles, turklāt tās ir lieliskas, lai pagatavotu ko Veselīgu, Ātru un pats galvenais Garšīgu!!!! ✨Šovakar vakariņās Jūras asaris (Branzino) ar apelsīniem un majorānu!

✨Lai to pagatavotu, izmantoju šādas sastāvdaļas:

🔸1 paliels jūras asaris, 🔸saujiņa svaigas majorāna lapiņas 🔸4 apelsīna šķēlītes 🔸pāris ēdamkarotes olīveļļas 🔸sāls 🔸pipari


✨Piedevām jebkuri dārzeņi ✨uz mani paskatījās fenhelis, un nokļuva pannā ar dažiem ķiršu tomātiņiem kompānijā.

✨Pagatavoju šādi :

✨Ņēmu iztīrītu zivi. (Tā, protams, tāpat kā citas zivis bodītēs Itālijā, man iztīra tieši tā, kā es vēlos. Mēs esam iecienījuši gatavot šādu te veselu zivi, tādēļ iztīra tikai zivi tāpat kā grillēšanai).

✨Cepeškrāsni lieku sildīties uz 180 grādiem,
✨Sagatavoju dārzeņus piedevām: fenheli sagriežu gareniskās šķēlītēs, ✨tomātiņus uz pusēm✨
✨Pildu zivi: noplūcu majorāna lapiņas no kātiņiem, apelsīnu sagriežu ripiņās. ✨Zivs vēderā lieku pāris apelsīna ripiņas, majorānu, uzleju tiem olīveļļu, uzberu sāli un piparus. ✨Zivs ādā iegriežu līdz asakai un ielieku apelsīnu pusripiņas ✨Lieku uz pannas cepampapīru, zivi un kārtoju apkārt dārzeņus piedevām, pārslaku ar olīveļļu, uzberu nedaudz sāli un cepu 180 grādos 20-25 minūtes

Sirsnīgus sveicienus no Itālijas Ligūrijā sūtot,

Līga🌞

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s