Forele ar citronu un šampinjoniem

Zivju receptes ir grūtāk uz rakstāmaa kā pagatavojamas✨

Piemēram, šīs simpātiskās foreles pagtavošanai, izmantoju šādas sastāvdaļas:

🔸1 paliela forele, 🔸pāris burkāni, 🔸saujiņa šampinjonu, 🔸1 sīpols, 🔸pāris citrona šķēlītes, 🔸pāris ēdamkarotes rīvmaize, 🔸ēdamkarote rīvēta parmezāna, 🔸1 ķiploka daiviņa, 🔸pāris ēdamkarotes sasmalcināta pētersīļa, 🔸pāris ēdamkarotes olīveļļa, 🔸sāls, 🔸pipari.

Pagatavoju šādi :

👌Foreli, tāpat kā citas zivis bodītēs Itālijā, man piedāvā iztīrīt, turklāt iztīra tieši tā, kā es vēlos (piemēram, tikai vēderu vai arī noņemot zvīņas un pat izfilējot utt. Mēs esam iecienījuši gatavot šādu te veselu zivi un tīram to uzreiz pirms ēšanas).

✨Tātad – cepeškrāsni lieku sildīties uz 180 grādiem, ✨burkānus notīru un sagriežu gareniskās šķēlītēs, ✨sīpolu notīru un sagriežu lielos gabalos, šampinjonus nomazgāju un sagriežu šķēlītēs. ✨Pētersīli sasmalcinu, citrona šķēlītes sagriežu uz pusēm. ✨Foreli sapildu ar pētersīli, uzleju tiem olīveļļu, uzberu sāli un piparus. Ielieku citrona šķēlītes. ✨Rīvmaizi sajaucu ar parmezāna sieru un apvārtu foreli no abām pusēm. ✨Lieku uz pannas zivi un kārtoju apkārt sīpolu, burkānus un šampinjonus, pārslaku ar olīveļļu, uzberu nedaudz sāli un cepu 180 grādos 20 minūtes.

Kad tā gatava, lieku galdā, tīram un servēja katrs sev.

Sirsnīgus sveicienus

no Itālijas Ligūrijā sūtot,

Līga🌞

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s