Bumbieru strūdele

Šī ir viena no pavisam pavisam vienkāršajām receptēm, kurā es izmantoju gatavus produktus, nu vienkāršāk, manuprāt nemaz nevar būt, pat nezinu, vai to var saukt par recepti – bet gala rezultāts man ļoti garšoja! Tā kā es pavisam nejauši tiku ierauta skriešanas virpulī – es, kas vienmēr esmu teikusi ka skriešana nav priekš manis 🙂  tad teikšu tā, ka šīs strūdeles nogaršošana manu skriešanas treniņu motivēja pagarināt vēl par 20 minūtēm 🙂

Nepieciešamās sastāvdaļas:

Brisē mīklas iepakojums, bundžiņa bumbieru pusītes sīrupā, 5 nolobīti valrieksti, pāris ēdamkarotes šokolādes krēms vai vienkārši saujiņa rīvētas šokolādes. Pāris ēdamkarotes jogurta vai dažas piciņas sviesta. Olas baltums strūdeles pārsmērēšanai. 4-5 cepumiņi, piemēram Selgas, 1 citrons, 3 tējkarotes cukura.

Pagatavošanas process

Es  izmantoju gatavu brisē mīklas iepakojumu, bet ja to vēlas pagatavot mājās, tad 100 gr sviesta sagriež kubiciņos, ieliek saldētavā apmēram uz 30 minūtēm.  70 ml ūdeni tāpat ieliek saldētavā, un tad visu samaisa ar 200 gramiem miltu un šķipsniņu sāli.

Cepumus uzlieku uz cepamā papīra un ar gaļas āmurīti saspiežu sīkās drupačās.

Bumbierus leju sietiņā, notecinu lieko sīrupu un pašus bumbierus nosusinu papīra ruļļa strēmelēs.

Mīklu sadurstu ar dakšiņu, beru virsū sasmalcinātos cepumus, bumbierus sagriežu smalkos gabaliņos, beru pāri cepumiem, uzberu izlobītus un ar gaļas āmurīti saspiestus valriekstus, izklāju vietām šokolādes krēmu, tāpat vietām uzieku jogurtu. Pārberu 2-3 tējkarotes cukura. Uzrīvēju citrona miziņu un uzspiežu pāri 1/2 citrona sulu.

Izveidoju garenu strūdeli, apsmērēju to ar sakultu olas baltumu, un lieku cepties 40 minūtes cepeškrāsnī, kas uzkarsēta uz 180grādiem. Padzisušu pārkaisu ar pūdercukuru.

Lai labi garšo!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s