Pievienojies brīnišķīgām brīvdienām Azūra krastā!

Visa Itālija ir ļoti krāšņa, skaista un daudzveidīga!Kad es skatos Itālijas kartē un ar acīm apceļoju vēlreiz vietas, kurās esmu bijusi, redzu Sardīniju, kas priecē ar savām skaistajām, neaizmirstamajām pludmalēm (to var apskatīt www.bellasardinija.com ), Toskānu, ar tās gleznainajiem skatiem un kultūras mantojuma bagāto Florenci, Pjemonti, kur baudīti izcili sarkanvīni, trifeles un trifeļu medības, un daudz citi gardēžu cienīgi labumi!

No lielās modes metropoles Milānas dažu simtu kilometru attālumā iespējams priecāties par Ligūrijas gleznaino Cinque Terre, bet tālāk līdz pat Nicai Francijā stiepjas brīnišķīgi skaista jūras krasta daļa – Azūra krasts jeb Costa Azzurra!Screenshot_20191227_180805 Tas ved cauri Ligūrijai, kura ir iekļauta Itālijas skaistāko reģionu pieciniekā! Ne velti –  ļoti daudziem šī reģiona ciematiņiem ir piešķirts skaistākā ciematiņa statuss – šogad tāds ir Laigueglia, par kuru es rakstīju šeit.

Gandrīz pa vidu šim skaistajam Azūras krasta ceļam dzīvoju es, latviete Līga, kas jums palīdzēs organizēt savu ceļojumu tā, lai savas brīvdienas Jūs pavadītu nevis skrējienā, bet gan brīnišķīgā atpūtā!Screenshot_20191227_181115

Itālijā es dzīvoju 10 gadus, kuru laikā man bijusi iespēja veltīt laiku Itālijas kultūras un ēdienu iepazīšanai, ko turpinu apkopot šajā blogā.

Esmu jums sagatavojusi trīs dienu organizētu programmu Autentiskā Ligūrija un tās brīnišķīgo garšu buķete iepazīšanai šādos datumos:

  • 16. – 18. aprīlis
  • 23. – 25. aprīlis
  • 7. – 9. maijs
  • 14. – 16. maijs
  • 21.-23. maijs
  • 28.-30. maijs
  • 4. – 6. jūnijs
  • 11.-13. jūnijs
  • 25.-27. jūnijs

* Datumus ir iespējams pabīdīt.  Uzturēšanos apartamentos ilgākam laikam ir iespējams rezervēt,  veicot priekšapmaksu par papildus diennaktīm. Minimālais dalībnieku skaits – 2 personas.

Programmas apraksts:

Pirmā diena – Pirmās dienas pēcpusdienā satikšos ar jums Albengas vecpilsētā, kur iepazīsimies, kopā iziesim pastaigā un ieturēsim aperitivo vienā no interesantākajām šīs vecpilsētas aperitivo vietām. Pēc tam dosimies uz  viduslaiku pilsētiņu Villanova, kur kopīgi baudīsim īstu Itāļu picu (šajā restorānā tiek piedāvāta arī citu ēdienu ēdienkarte).

Otrā diena – Trekkings  Dodamies vienā no izvēlētajiem pārgājieniem:

Senais romiešu ceļš

vai Laupītāju alaScreenshot_20191227_175148 (pēc vairākuma grupas dalībnieku vēlmēm, iepriekš saskaņojot).

Atpakaļceļā itāļu ģimenes vīna darītavas apmeklējums,Screenshot_20191227_173441 kur būs iespēja degustēt labākos Ligūrijas Pigato un Vermentino vīnus.

Autentisko Ligūrijas garšu buķete –  šī diena veltīta Ligūrijas garšu iepazīšanai, kur kopā gatavosim ravioli, pastu un dažādas jūras veltes un baudīsim labus vīnus vai prosecco apvienojumā ar dažādām Ligūrijas uzkodiņām.

Ieguldījums ceļojumā personai ir 275 eiro plus aviobiļete un transporta izdevumi līdz nokļūšanai uz Alassio.

Ceļojuma cenā ietilpst:

Nakšņošana divas naktis skaistā viesu namā starp Ligūrijas olīvu laukiem ar skatu uz kalniem, brokastis, viens Itāļu ģimenes vīna darītavas apmeklējums, Ekskursija  Albengas vecpilsētā,  otrās dienas trekkings,  trešās dienas “Ligūrijas garšu buķete” produkti un Tastyitali meistarklase.

Līdzi jāņem:

Trekkingam paredzēti apavi, peldkostīms, saules brilles, cepure vai lakatiņš, vēlams neliela mugursoma ūdens krājumiem trekkinga laikā, uzlādēts telefons vai fotoaparāts skaisto bilžu uzņemšanai.

Ceļojuma cenā nav iekļauti:

Ēdienreizes un aperitivo;

Personīgie tēriņi;

Transfēra pakalpojumi – ir iespējami par atsevišķu samaksu, atkarībā no grupas dalībnieku skaita, pirms tam saskaņojot un veicot priekšapmaksu (par to visu man jautājiet pieteikumā e-pastā);

Aviobiļešu iegāde nav iekļauta cenā. Uz Alassio var nokļūt gan no Nicas lidostas, gan arī no Milānas lidostām, īrējot automašīnu vai ar vilcienu.

Ekskursijas un izklaides, kas nav iekļautas šajā programmā.

Programmā var tikt veiktas izmaiņas ņemot vērā laika apstākļus, neparedzamas situācijas vai ekskursijas dalībnieku īpašās vēlmes, taču visas izmaiņas iespējamības gadījumā tiks veiktas tikai lai uzlabotu ceļojumu!

Pieteikšanās – sūtot  pieteikumu man uz e-pastu tastyitali@gmail.com, norādot vēlamos datumus, jūsu vecumu un dalībnieku skaitu.

Pirmā iemaksa 130 eiro, otro daļu jānomaksā 2 nedēļas līdz jūsu ierašanās datumam, bet par to visu sīkāk izstāstīšu pēc pieteikumu saņemšanas uz e-pastu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s