Persiku Tiramisu

Šo saldo ēdienu, kuru par Tiramisu varētu saukt tikai tādēļ, ka tas tiek pagatavots pēc tāda paša principa, es pagatavoju, ejot uz bērnu ballīti. Lai arī man šo recepti iedeva draudzene, itāliete, pasākumā lielākajai daļai vecāku tas bija patīkams pārsteigums – Persiku Tiramisu:)

Nepieciešamās sastāvdaļas:

250 gr svaigais maskarpones siers; 100 ml saldais krējums;  80gr pūdercukurs; iepakojums  cepumiņi Savoiardi vai Pavesini; 250-300 gr persiku pusītes sīrupā; 1 glāze apelsīnu sula; rūgtais kakao pārkaisīšanai.

Pagatavošanas process:

Saputoju maskarpones sieru ar cukuru, atsevišķi saputoju saldo krējumu. Saputotajā maskarpones sierā iemaisu saputoto saldo krējumu.

Persiku pusītes izņemu no sīrupa, uzlieku uz sietiņa un  atstāju, līdz notek liekais šķidrums, persikus sagriežu nelielos gabaliņos.

Apelsīnu sulai pieleju pāris ēdamkarotes persiku sīrupa un samaisu.

Sāku kārtot Tiramisu:Screenshot_20191219_085546

Veidnē ieklāju vienu kārtu krēmu,  ņemu cepumiņus, iemērcu gareniski vienu pusīti un otru apelsīnu sulā -tā nedaudz un ātri…lai nesanāktu ūdeņains… un tā turpinot, sakārtoju vienu pie otra, noklājot visu krēmu. Pāri cepumiem lieku atkal krēma kārtu, un lieku vēl vienu kārtu cepumiņus, tieši tāpat kā iepriekš. Atkal pārklāju ar maskarpones krēmu, pārkaisu ar kakao un pāri pārberu iepriekš sagrieztos persiku gabaliņus.

Lai labi garšo!

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s