Supergardā smilšu mīkla

Šī recepte viennozīmīgi ir pelnījusi tādu drosmīgu nosaukumu! To pagatavoju, iedvesmojoties no viena no saviem Itāļu virtuves guru – Klaudio Sadlera, mazliet to pieslīpēju atbilstoši savai gaumei, un nav bijusi ne reize, kad tā nebūtu izpelnījusies komplimentus! Pamēģini arī Tu pievienot to kā pamatni savās receptēs, kuru pamatnēs ir tiek izmantota smilšu mīkla (itāliski gan tā saucas pasta Frola, nevis pasta Sable). No turpmāk nosauktā daudzuma man sanāk pat 3-4 pamatnes, jo man tās garšo, izrullētas ļoti plāni! Un ja vien jums izdodas atrast 00 tipa miltus – es savās receptēs izmantoju pārsvarā tos!

Nepieciešamās sastāvdaļas:

450 gr. 00 tipa milti; 50 gr polenta; 300 gr sviests; 150 gr brūnais cukurs, 5 vidēji lielu olu dzeltenumi, 5 gr sāls, 1/2 rīvēta apelsīnu miziņa; 1/2 rīvēta citrona miziņa

Pagatavošana:

Sviestu sagriežu smalkos gabaliņos, sajaucu ar pārējām sastāvdaļā, un samaisu viendabīgā masā. Sadalu 3-4 daļās, izveidoju bumbas un lieku vismaz uz pustundu ledusskapī. Ja cepu vienu tortīti, tad pārējās bumbas uzglabāju saldētavā nākamajam reizēm!

Izmēģini un padalies ar rezultātu rakstot komentāru šeit, vai arī vēstulīti man uz epastu tastyitali@gmail.com, Facebook lapas messengeri vai Instagram kontā Tastyitali!

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s